Dane firmy


"ELMONTER" Spółka Jawna
Sławek Pietrzyk i Marek Banasiuk
08-300 Sokołów Podlaski
ul. Lipowa 57
tel/fax 0-25 787-21-30

e-mail: elmonter@forum-rondo.pl
GIOŚ E0007347Z
KRS 0000025521
REGON: 710084071
NIP 823-00-02-484


Certyfikaty, dyplomy


Kliknij w miniaturkę dyplomu aby powiększyć

        

        

         

    

O firmie
Od założenia firmy w 1992 roku, spółka rozwija się dynamicznie i osiąga dobre wyniki finansowe. Wiarygodność na rynku i konsolidacja finansowa firmy pozwalają na realizację własnych inwestycji oraz świadczenie różnorodnych usług elektroinstalacyjnych i sprzętowych.

Celem firmy "ELMONTER" Sp. J. jest zadowolenie klienta, dlatego też w naszej ofercie znajdują się sprawdzone produkty czołowych i uznanych producentów w relatywnie niskiej cenie, pozyskiwane za pośrednictwem własnej sieci handlowej - POLSKA GRUPA ELEKTRYCZNA "FORUM-RONDO" SP. Z O.O. która jest jedną z największych grup zakupowych branży elektrotechnicznej w naszym kraju.

Nasza oferta skierowana jest do podmiotów prowadzących sklepy, hurtownie z szeroko pojętej branży elektrycznej, firm świadczących usługi elektroinstalacyjno-budowlane, jak również odbiorcy detalicznego.

Firma posiada w ciągłej sprzedaży i w konkurencyjnych cenach: kable i przewody, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, rozdzielnie, lampy, żyrandole i akcesoria oświetleniowe, elektronarzędzia, artykuły metalowe, klimatyzatory i wentylatory, kominki, sprzęt car audio

Wstąp, sprawdź - na pewno warto!!!